KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13062035
nr 1306 2035
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1936, Gumma. Olja på pannå, 21x16 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 10 februari 2020
kl 19:16:17
500 kr
2.400 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe